Wspieramy polskie firmy w rozwoju

  • Rynek Pracy
  • Brak komentarzy
  • admin

Dzisiejszy rynek pracy to nieustająca walka o pracowników i zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Braki kadrowe doskwierają praktycznie każdej branży, a brak fachowców na rynku pracy spowalnia rozwój biznesów. Bisar stara się zapełnić tę lukę i pomaga firmom w ich rozwoju.Dzisiejszy rynek pracy to nieustająca walka o pracowników i zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Braki kadrowe doskwierają praktycznie każdej branży, a brak fachowców na rynku pracy spowalnia rozwój biznesów. Bisar stara się zapełnić tę lukę i pomaga firmom w ich rozwoju.

Obecnie największy brak pracowników odnotowuje branża przetwórstwa żywności i  logistyczna – zwłaszcza jeżeli chodzi o kierowców mających uprawnienia na TIRy. Wszyscy jesteśmy świadomi rażącego braku fachowców na rynku pracy i faktu, że bez nich polskie firmy nie są w stanie wyprodukować, ani sprzedać więcej towarów. Bisar stara się zapełnić tę lukę i pomóc firmom w ich rozwoju.

Działalność firmy Bisar w krajach Europy Wschodniej opiera się na rekrutacji pracowników z Ukrainy i Mołdawii. Nasza firma posiada biura rekrutacyjne m.in. we Lwowie, Odessie, Kijowie i Kiszyniowie. W Polsce obsługujemy Klientów w biurach w Warszawie, Gdańsku, Gorzowie czy Olsztynie, gdzie zajmujemy się rekrutacją i całościowym outsourcingiem usług HR dla polskich firm.

Rekrutację opieramy w firmie na systemie CRM, który nie tylko umożliwia nam odpowiednią segmentację kandydatów, ale także pomaga budować relacje z Klientami. Nasi specjaliści HR zapewniając określoną grupę pracowników dla przedsiębiorstwa, przejmują także wszystkie procesy operacyjne na terenie zakładu, obejmując w 100% nadzór nad ich efektem. To my dbamy o wszelkie formalności związane z pobytem cudzoziemców, ich zakwaterowanie czy obsługę prawną i kadrowo-płacową.

Outsourcing procesów i usług to popularna metoda wykorzystywana w zarządzaniu wielu firm, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Dlatego firmy outsourcingowe, takie jak nasza, wciąż stanowią jeden z prężniej rozwijających się sektorów. Obsługa przez podmiot zewnętrzny takich obszarów jak zarządzanie zasobami ludzkimi, w tym procesami rekrutacji, nadzór projektowy czy logistyka, przynoszą wymierne korzyści. Znalezienie pracowników odpowiadających naszym potrzebom to tylko wierzchołek całej góry lodowej. W procesach zatrudnienia firmy zmuszone są często do prowadzenia wielu niezbędnych szkoleń, oddelegowywania pracowników z dłuższym stażem pracy i większym doświadczeniem do nadzoru nad nowo zatrudnionymi, co generuje dodatkowy czas i powoduje obniżenie wydajności przedsiębiorstwa. Takie firmy jak nasza specjalizujące się w outsourcingu usług mają w swoich zasobach profesjonalistów, których doświadczenie i wiedza pozwala na sprawne realizowanie powierzonych funkcji.

Czytaj Dalej: https://www.forbes.pl/wspieramy-polskie-firmy-w-rozwoju